Distribuce a propagace

Naše knihy jsou v celorepublikové distribuci prostřednictvím široké sítě kamenných knihkupectví a e-shopů. Naleznete je u všech tří největších distribučních sítí, kterými jsou Kosmas, Euromedia Group (LUXOR, Knižní klub) a PEMIC (Knihcentrum.cz). Naši kompletní literární produkci si můžete vyhledat u všech oblíbených prodejců (Martinus.cz,MEGAKNIHY, Knihy ABZ, Knihy.cz, Kanzelsberger, Aleš Čeněk, BOOKTOOK.cz, Knihy Dobrovský, Dobré dárky, CREW a mnoho dalších), nebo si najděte nejlepší nabídku mezi desítkami prodejců prostřednictvím Heureka & Zboží.cz

Námi vydané tituly si mohou pohodlně zakoupit i čtenáři ze Slovenska prostřednictvím knihkupeckých sítí Pantarhei.sk, Martinus.sk & Knihcentrum.sk, nebo u prodejců elektronických knih Bux.sk, Gorilla.sk, Moje-knihy.sk, Uniknihy.sk a Rajkníh.sk.

V elektronickém formátu naleznete více než polovinu knih z naší produkce. Na výběr máte tradiční online knihkupectví PALMKNIHY, dále Alza, O2 Knihovna, Google play, digiport, Martinus.cz, eBUX.cz, Kindle (Amazon, Vodafone) a samozřejmě moderní online knihovnu BOOKPORT, umožňující neomezený přístup k tisícům knih.

Jsme hrdí na všechny naše úspěšné předprodeje za poslední dekádu: Než se pěšec stane králem I., Než se pěšec stane králem II., Zdálo se mi, Příběhová kuchařka bez lepku, Bujabéza: Chtěj Marsej, Život naruby, aneb nebát se, žít, milovat, Low-cost za každou cenu, Google poezie: psáno našeptávačem, Čubčí hlava Fred, Pan primář, Smart Casual, Etiketa domácí, Gentlemanual, Ztracen na Hedvábné stezce, Jak to celé přežít a nezbláznit se, Život s diagnózou.  

 

Propagaci připravujeme knize i autorům individuálně, dle dohody a požadavků. Ke komunikaci se čtenáři využíváme jak aktivně spravované profily nakladatelství na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn & Twitter), tak knižní influencery či rozhovory v médiích. Samozřejmostí jsou dlouhodobé vztahy se specializovanými i mainstreamovými médii, jejichž redaktory pravidelně oslovujeme s nabídkami recenzních výtisků a rozhovorů.