Distribuce a propagace

Naše knihy jsou v celorepublikové distribuci prostřednictvím široké sítě kamenných knihkupectví a e-shopů. Naleznete je u všech tří největších distribučních sítí, kterými jsou Kosmas , Euromedia Group ( LUXOR , Knižní klub ) a PEMIC ( Knihcentrum.cz ). Naši kompletní literární produkci si můžete vyhledat u všech oblíbených prodejců ( Martinus.cz , MEGAKNIHY , Knihy ABZ , Knihy.cz, Kanzelsberger , Dům knihy , Aleš Čeněk , BOOKTOOK.cz, Knihy Dobrovský , Dobré dárky , CREW a mnoho dalších), nebo najděte nejlepší nabídku mezi desítkami prodejců prostřednictvím Heureka & Zboží.cz

Fandíme také nezávislým platformám, mezi které řadíme například GUMROAD, kde jsme nedávno spustili prodej.

Námi vydané tituly si můžete pohodlně zakoupit i čtenáři ze Slovenska prostřednictvím knihkupeckých sítí Pantarhei.sk , Martinus.sk & Knihcentrum.sk, nebo u prodejců elektronických knih Bux.sk , Gorilla.sk , Moje-knihy.sk , Uniknihy.sk a Rajkníh .sk . 

V elektronickém formátu naleznete více než polovinu knih z naší produkce. Na výběr máte tradiční online knihkupectví PALMKNIHY , dále Alza , O2 Knihovna , Google play , digiport, Martinus.cz, eBUX.cz , LuxorKindle (Amazon, Vodafone ), vzdělávací elektronickou platformu Publi.cz a samozřejmě moderní online knihovnu BOOKPORT , umožňující neomezený přístup k tisícům knih.

Jsme hrdí na všechny naše úspěšné předprodeje za poslední dekádu: Než se pěšec stane králem I. , Než se pěšec stane králem II. , Zdálo se mi , Příběhová kuchařka bez lepku , Bujabéza: Chtěj Marsej , Život naruby, aneb nebát se, žít, milovat , Low-cost za každou cenu , Google poezie: psáno našeptávačem , Čubčí hlava Fred , Pan primář , Smart Casual , Etiketa domácí , Gentlemanual , Ztracen na Hedvábné stezce , Jak to celé přežít a nezbláznit se , Život s diagnózouDievča v Londýně , Inpilacerace, Pan primář v praxi , Samko a pocitkovia.

 

Propagaci připravujeme knihu i autorům individuálně, dle dohody a požadavků. Ke komunikaci se čtenáři využíváme jak aktivně spravované profily nakladatelství na sociálních sítích ( Facebook , Instagram , LinkedIn & X ), tak knižní influencery či rozhovory v médiích. Samozřejmostí jsou vztahy se specializovanými i mainstreamovými médii, regionální redaktory pravidelně oslovujeme s nabídkou recenzních výtisků a rozhovorů.