Jiří Šedek

Jmenuji se Jiří Šedek a jsem narozen ve znamení Býka. Jsem podnikatel, marketér a mentor. 
 

Od roku 2010 se aktivně věnuji prodeji, marketingu a vedení lidí.. Mezi mé největší koníčky patří natáčení videí na sociální sítě, osobní rozvoj a cestování. Mám rád indickou kuchyni, prosecco, italskou kávu, bílou barvu a chodit bos po pláži.

Zaměřuji se na rozvoj systému práce a výcvik klíčových

partnerů v rámci naší organizace. Působíme již společně

s týmem v několika zemích Evropy a desítkách měst po ČR/SR.

 

Vzdělání a probuzení

 
Studoval jsem na Střední škole podnikatelské a vyšší odborné ve Zlíně, obor Řízení firem. Následně jsem strávil 2 roky studiem Managementu a ekonomiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.
 
Má cesta začala v okamžiku, kdy jsem žil život, se kterým jsem nebyl spokojen. Cítil jsem, že uvnitř mě není vše v pořádku. A co víc – byl jsem otevřený změně. Ona přišla. Bylo to něco, co v mém životě bylo již dávno, jen jsem tomu nevěnoval pozornost.

 

Klíčové pro mě bylo zbavit se pocitu viny z toho, že se chci mít lépe než ostatní. Lépe než ten „šedý“ průměr. Ambice nejsou nic špatného. Být ochotný více pracovat pro to, aby byl člověk lépe ohodnocen, je pro úspěch klíčové.
 
 
Dnes už život ale není jen o tom „vydělat“, ale žít kvalitně. Tak, abyste měli dostatek času na rodinu, životního partnera, koníčky a podobně.
To, že svým dětem koupím nový iPhone nebo tablet, jim nevrátí tu dobu, kdy jsem stále pracoval a neměl na ně čas.
 
Brzy poté jsem si uvědomil, že k tomu, abych realizoval své sny, nepotřebuji diplom, ale především pochopit funkční postupy pro dosažení úspěchu.
 
 
Od roku 2012 se aktivně věnuji modernímu obchodu, marketingu a vedení lidí.
Jiří Šedek

Autorovy knihy